Dezynfekcja ozonowa elementu elemente

Nie musisz się martwić koronawirusem!

Nadszedł czas, aby zdezynfekować wszystkie panele akustyczne. Niestety koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie i naszym sercem jest go powstrzymać. Nasze produkty są całkowicie wolne od wirusów dzięki wstępnej dezynfekcji ozonowej w opakowaniu wstępnym i po pakowaniu!

 

Ozone disinfection of acoustic panel

Ozone disinfection of acoustic panel (2)

Prawdą jest, że koronawirus żyje na ciałach stałych do 12 godzin, a na miękkich tkankach do 6 godzin. W konsekwencji nie byłoby potrzeby dezynfekcji.
Ale ponieważ mówimy o pandemii i ludzie się boją, więc jesteśmy pewni !! Perfect Acoustic jest już dostarczany do wszystkich krajów UE i nie chcemy, aby ktokolwiek obawiał się zarażenia

Ozone disinfection of acoustic panel (2)

Co to jest dezynfekcja ozonem !?

Dezynfekcja ozonem odbywa się za pomocą generatora ozonu. Ozon to bardzo silny środek dezynfekujący. Nie ma konieczności usuwania przedmiotów do ozonowania, dlatego tam, gdzie dostanie się powietrze, dezynfekuje i niszczy szkodliwe mikroorganizmy, bakterie, wirusy, pleśnie – nie uszkadzając sprzętu.
Ogromną zaletą dezynfekcji ozonem jest to, że nie pozostawia szkodliwych lub toksycznych substancji, takich jak chlor.
Kolejną wielką zaletą jest to, że jest szybko rozkładany i przekształcany w czysty tlen (O2). Podczas procesu dezynfekcji, na koniec cyklu dezynfekcji, generator ozonu służy do rozłożenia ozonu na czysty tlen, dzięki czemu pod koniec zabiegu pomieszczenie lub jego zawartość:

  • Panel akustyczny
  • dyfuzor akustyczny
  • Pułapka basowa
  • może być używany natychmiast bez wentylacji!

Wpływ ozonu na bakterie i wirusy:

Niezwykle silne bakteriobójcze, przeciwwirusowe działanie ozonu wynika z utleniającego działania aktywnego tlenu wytwarzanego przez wydzielający się ozon. Ozon niszczy błonę komórkową bakterii, gdy wchodzi w kontakt ze ścianą komórkową. Kontakt z wybuchową reakcją utleniania tworzy dziurę w ścianie komórkowej. Bakteria zaczyna tracić swój kształt, gdy cząsteczki ozonu tworzą dodatkowe dziury w ścianie komórkowej. W ułamku sekundy tysiące cząsteczek ozonu zderzają się ze ścianą komórkową bakterii i komórka umiera. Cząsteczki ozonu uszkadzają wirusa, uniemożliwiając mu infekowanie dodatkowych komórek, tj. Przenoszenie infekcji.

 

Ozone disinfection of acoustic panel

Ozone disinfection of acoustic panel

Dezynfekcja ozonem panelu akustycznego i proces:

Panele akustyczne Perfect Acoustic są składowane w magazynie przed zapakowaniem. W naszym magazynie umieszczamy wysokowydajny generator ozonu między panelami akustycznymi końca dnia, który działa przez 1 godzinę. (ozon zabija wszystkie bakterie i wirusy w 7 minut)
Po ozonowaniu ozon rozkłada się w ciągu pół godziny i staje się tlenem !!
W panelach akustycznych ozon nie szkodzi i pozostaje bezwonny. Po dezynfekcji otrzymasz cienką nylonową folię i można przystąpić do pakowania.
Po zapakowaniu panele akustyczne są ponownie dezynfekowane w celu dostarczenia kurierowi bakterii. Przekazanie odbywa się w rękawiczkach, maskach i odzieży ochronnej, więc postarajmy się zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa na świecie!

W przypadku kwarantann i zamknięć granicznych dostawa paczek może zostać opóźniona o tygodnie.

Nie odpowiadamy za opóźnienie w dostawie!

 

Kategorie: Blog