Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Maty wygłuszające:

Skuteczne pochłanianie dźwięku i redukcja dźwięków oraz izolacja cieplna w naszym domu i miejscu pracy

„Plagą” naszych czasów jest zanieczyszczenie dźwiękiem
Obecnie jednym z najpoważniejszych problemów są głośne, ciągłe odgłosy (odgłos samochodu, brzęczenie silnika samochodu, furgonetki lub innego pojazdu na drodze). Mają również negatywny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Nieprzyjemne dźwięki pogarszają naszą pamięć i wydajność, a koncentracja może stać się trudniejsza. Uporczywe dźwięki mogą powodować napięcie, nerwowość, a nawet bóle głowy, problemy trawienne i serce. Dlatego bardzo ważne jest wyciszenie i wytłumienie dźwięku. Spokojne, spokojne otoczenie poprawia samopoczucie, sprzyja wydajnej pracy i kreatywnemu myśleniu. Konieczne jest wytłumienie nieprzyjemnego szumu samochodu, spalin samochodu lub innego pojazdu i motoryzacji, ponieważ dźwięk samochodu jest również filtrowany przez zamknięte okno lub drzwi. Zainstaluj produkt impregnacyjny na ścianie i zwinąć masę komórkową na ziemię.

Akustyka dla doznań muzycznych

Maty wygłuszającePrzydatne jest nie tylko traktowanie pomieszczeń (ścian, drzwi, okna, ziemi) produktami akustycznymi, aby wykluczyć dźwięki. Słuchanie muzyki lub oglądanie filmów może zapewnić maksymalne wrażenia tylko wtedy, gdy dźwięk przestrzenny jest idealny. Akustyka studiów i kin poprawia się dzięki zastosowaniu dźwiękochłonnych i rozpraszających paneli akustycznych. Najważniejsze jest wytłumienie nieprzyjemnych odbić, wibracji i fal stojących. W studiach nagrań nagrania z nieskazitelnym dźwiękiem można nagrywać tylko wtedy, gdy akustyka pomieszczenia jest nienaganna. Wymaga to elementów wykonanych z materiałów o doskonałych właściwościach akustycznych. Oprócz ścian, sufitów, narożników i powierzchni okien należy również zwrócić uwagę na akustykę podłoża.

Najlepsze materiały izolacyjne mają system ogniw masowych, są łatwe w montażu i mogą nawet pokryć problematyczne obszary za pomocą pełnego zestawu. Pochłonięty dźwięk zamieniany jest na energię cieplną. W przeciwieństwie do pianki nie wymaga mocowania do ściany za pomocą kleju, ponieważ klej można wtedy usunąć tylko rozpuszczalnikiem, takim jak butyl. W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt, w wielu kolorach, od czarnego po szary. Klient naszego sklepu może zapoznać się z przydatnymi poradami na stronie naszego sklepu. Kupując produkt w naszym sklepie nie będziesz miał problemu z montażem lub rozwinięciem wykładziny. Wyrób dywanowy docinamy na wymiar podany przez klienta.

Proszę podać dokładne wymiary, ponieważ odchylenie 2 mm może stanowić problem. (cięcie dokładnie, 1-2 mm nie jest źle) Nie trzeba używać kleju, w przeciwieństwie do mocowania pianki. Dokładnie pakujemy zamówiony produkt przed dostawą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy, izolacji termicznej lub produktu, napisz do nas. Najwyższy produkt izolacyjny jest jednocześnie izolatorem termicznym i zatrzymuje ciepło wewnątrz. Jeśli dodasz taki produkt do wyposażenia swojego domu, produkt termoizolacyjny również oszczędza energię masową, zatrzymując ciepło. Oznaką oszczędności energii cieplnej jest malejący rachunek za ogrzewanie. O klimacie wnętrza decydują tkaniny, niezależnie od tego, czy wybierzesz zasłonę, dywan czy prześcieradło, ważne jest, aby dokupić pasujący zestaw. Jakość prześcieradeł i prześcieradeł decyduje o naszym nocnym wypoczynku i atmosferze naszych dni. Kolory i wzory są ważne, zbyt dużo czerni może stworzyć ponurą atmosferę. Dźwiękochłonny, gruby dywan można położyć w samochodzie, furgonetce lub innym pojeździe lub samochodzie, aby wyciszyć dźwięk samochodu. Preferujemy ciemny dywan w samochodzie, czarny lub szary, ze względu na zabrudzenia.

Problemy z echami

Podłogi z parkietu, linoleum lub płytek nie są w stanie pochłonąć odpowiedniej ilości dźwięku i wibracji, ale wszystkie dźwięki i wibracje są odbijane w jednym kierunku. Wynikające z tego echa i wibracje znacznie degradują dźwięk.

Mata akustyczna

Mata akustyczna