Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Maty wygłuszające:

Skuteczne pochłanianie dźwięku i redukcja dźwięków oraz izolacja cieplna w naszym domu i miejscu pracy

„Plagą” naszych czasów jest zanieczyszczenie dźwiękiem
Obecnie jednym z najpoważniejszych problemów są głośne, ciągłe odgłosy z zewnątrz (odgłos samochodu, warkot silnika samochodu, furgonetki lub innego pojazdu na drodze). Mają one również negatywny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Nieprzyjemne dźwięki pogarszają naszą pamięć i wydajność, a koncentracja może stać się trudniejsza. Uporczywe dźwięki mogą powodować napięcie, nerwowość, a nawet bóle głowy, problemy trawienne i sercowe. Dlatego bardzo ważne jest wyciszenie i wytłumienie dźwięku. Spokojne otoczenie poprawia samopoczucie, sprzyja wydajnej pracy i kreatywnemu myśleniu. Konieczne jest wytłumienie nieprzyjemnego warkotu samochodu, spalin samochodu lub innego pojazdu i motoryzacji, ponieważ dźwięk samochodu jest również filtrowany przez zamknięte okno lub drzwi. 

Akustyka dla doznań muzycznych

Maty wygłuszająceZastosowanie produktów akustycznych w pomieszczeniach jest przydatne nie tylko ze względu na wykluczenie hałasu. Słuchanie muzyki lub oglądanie filmów może zapewnić maksymalne przeżycie tylko wtedy, gdy dźwięk przestrzenny jest idealny. Akustyka studiów i kin poprawia się dzięki zastosowaniu dźwiękochłonnych i rozpraszających paneli akustycznych. Najważniejsze jest wytłumienie nieprzyjemnych odbić, wibracji i fal stojących. W studiach nagrań nagrania z idealnym dźwiękiem można nagrywać tylko wtedy, gdy akustyka pomieszczenia jest nienaganna. Wymaga to elementów wykonanych z materiałów o doskonałych właściwościach akustycznych. Oprócz ścian, sufitów, narożników i powierzchni okien należy również zwrócić uwagę na akustykę podłoża.

Najlepsze materiały izolacyjne mają system ogniw masowych, są łatwe w montażu i mogą nawet pokryć problematyczne obszary za pomocą pełnego zestawu. Pochłonięty dźwięk zamieniany jest na energię cieplną. Dobrej jakości elementy akustyczne w przeciwieństwie do pianki nie wymagają mocowania do ściany za pomocą kleju, ponieważ klej można wtedy usunąć tylko rozpuszczalnikiem, takim jak butyl. W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt, w wielu kolorach, od czarnego po szary. Nasi klienci na stronie naszego sklepu mogą zapoznać się z przydatnymi radami. Kupując produkt w naszym sklepie nie będziesz miał problemu z montażem lub rozwinięciem wykładziny. Wyrób dywanowy docinamy na wymiar podany przez klienta.

Proszę podać dokładne wymiary, ponieważ 2 mm różnica w wymiarze może stanowić problem. (dokładne docinanie, 1-2 mm różnicy). Nie trzeba używać kleju, w przeciwieństwie do mocowania pianki. Dokładnie pakujemy zamówiony produkt przed dostawą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy, izolacji termicznej lub produktu, napisz do nas. Najlepszy produkt izolacyjny jest jednocześnie izolatorem termicznym i zatrzymuje ciepło wewnątrz. Jeśli dodasz taki produkt do wyposażenia swojego domu, produkt termoizolacyjny również oszczędza energię, zatrzymując ciepło. Oznaką oszczędności energii cieplnej jest malejący rachunek za ogrzewanie. O klimacie wnętrza decydują tkaniny, niezależnie od tego, czy wybierzesz zasłonę, dywan czy firankę, ważne jest, aby dokupić pasujący produkt. Jakość prześcieradła decyduje o naszym nocnym wypoczynku i atmosferze naszych dni. Kolory i wzory są ważne, zbyt dużo czerni może stworzyć ponurą atmosferę. Dźwiękochłonny, gruby dywan można położyć w samochodzie, furgonetce lub innym pojeździe, aby wyciszyć dźwięk samochodu. Preferujemy ciemny dywan w samochodzie, czarny lub szary, ze względu na zabrudzenia.

Problemy z echem

Podłogi z parkietu, linoleum lub płytek nie są w stanie pochłonąć odpowiedniej ilości dźwięku i drgań, ale wszystkie dźwięki i wibracje są odbijane w jednym kierunku. Wynikające z tego echo i drgania znacznie degradują dźwięk.

IA

Mata akustyczna

Mata akustyczna