Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Dlaczego potrzebujemy panele ścienne dekoracyjne?

Panele z nadrukiem są identyczne z szerokopasmowymi elementami akustycznymi.
Podczas zabiegów akustycznych najczęściej używamy tego elementu akustycznego, ponieważ tłumią one niepożądane fale dźwiękowe w całym paśmie – od 40 Hz do 20000 Hz. Panele drukowane, panele ścienne skutecznie redukują echo i czas pogłosu w pomieszczeniu. Opracowaliśmy nasze panele ścienne, aby pochłaniać więcej basów i mniej wysokich tonów. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze panele ścienne.

Standardowy materiał budowlany, taki jak cegła, nie może wchłonąć głębokich tonów. Ściany większości budynków są murowane, cegła jest ogólnie najpopularniejszym surowcem budowlanym.

panele ścienne dekoracyjne

Z jakich materiałów wykonane są nasze absorbery akustyczne?

Na pierwszym etapie produkcji budujemy solidną drewnianą ramę i wypełniamy ją wełną akustyczną o dużym ciężarze właściwym (90 kg / m3), która zapewnia doskonałe pochłanianie basów. Pokrywamy ją aksamitem akustycznym hamującym emisję pyłu, a następnie nakładamy okładzinę zewnętrzną: dowolne zdjęcie wydrukowane na okładzinie z aksamitu akustycznego.
W celu ułatwienia montażu panele ścienne wyposażamy w nawiercone otwory. Możesz zamontować panele ścienne do ściany za pomocą prostych narzędzi, bez kleju.

Elementy dźwiękochłonne jako element wyposażenia domu

Pochłaniacze dźwięku nie tylko pomagają osiągnąć doskonałe wrażenia dźwiękowe, ale mogą nawet stanowić dekorację paneli ściennych w Twoim domu. Możesz wybierać spośród drukowanych paneli, które mamy na stanie w naszym sklepie, ale zawsze znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Prześlij nam swoje ulubione zdjęcie, a my przygotujemy wydrukowany element akustyczny z Twoim zdjęciem. Aksamitne okładziny akustyczne z nadrukiem można prać, łatwo czyścić i nie wyblakną w miarę upływu czasu. Obróbkę ściany można rozwiązać za pomocą dekoracyjnych paneli ściennych. Panele ścienne zapewniają ładny widok na ścianę pokoju. Leczenie okna można rozwiązać za pomocą dekoracyjnych zasłon dźwiękochłonnych, które mają najlepsze właściwości pochłaniające i blokują dostęp światła z zewnątrz, zasłaniając widok z ogrodu. Blokując światło zewnętrzne, możemy uzyskać całkowitą ciemność w sali kinowej.

Nasz sklep oferuje szeroką gamę najlepszych paneli ściennych oraz nowych elementów dekoracyjnych ściennych, które mogą blokować światło i kreować najlepsze warunki akustyczne pomieszczeń.

Wpływ naszych pochłaniaczy dźwięku

Elementy akustyczne mogą skutecznie zredukować echo i czas pogłosu w pomieszczeniu. Najczęstszy objaw niekorzystnego echa, dlatego nasze elementy ścienne to najlepszy wybór!
Otrzymujemy nowy, bardziej zrelaksowany, czystszy, bardziej zrównoważony dźwięk.

Bardziej szczegółowo:

Możesz wybierać spośród 50 rodzajów nadruków na nasze elementy dekoracyjne z nadrukiem z ofert sprzedaży naszego sklepu, ale możesz również zamówić panele ścienne z własnym, nowym zdjęciem. Nasi klienci mogą oczekiwać doskonałej jakości zdjęć na ścianie. Jeśli chcesz zamówić panele ścienne z własnym obrazem, upewnij się, że wybrane zdjęcia są przesłane w najwyższej rozdzielczości, w bardzo dobrej jakości. Zadrukowane elementy akustyczne oraz panele ścienne pokryte są jedwabiem akustycznym, okładzina ta ma właściwości przeciwpyłowe, jest elastyczna i ma dużą wytrzymałość na rozciąganie, na której drukowany jest wydruk fotograficzny. Pod wpływem tłoczenia barwnik dostaje się tylko do wnętrza materiału, dzięki czemu pozostaje on oddychający i nie zmniejsza się jego zdolność pochłaniania dźwięku.
Wewnątrz sztywnej drewnianej ramy paneli ściennych znajduje się gęsta akustyczna bawełna, która jest całkowicie nieszkodliwa dla zdrowia, a dzięki swojej gęstej, elastycznej strukturze posiada doskonałe pochłanianie dźwięku.
Nasze produkty w naszym sklepie są wykonywane ręcznie i regularnie je testujemy. Do produkcji naszych elementów akustycznych i paneli ściennych używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców. Drewniana rama paneli ściennych wykonana jest z drewna sosnowego. Sosna to twarde drewno, które ma wyjątkowo dużą zdolność pochłaniania dźwięku! Dostępna w wersji malowanej lub naturalnej. W naszym sklepie znajdziesz nowy produkt. Panele ścienne dodają koloru szarej codzienności.

Jeśli styl i wystrój są ważne:

Dzięki naszym drukowanym elementom akustycznym, panelom ściennym oraz indywidualnym nadrukom, panele ścienne mogą być dekoracyjnym dodatkiem do każdego stylu pomieszczenia i ściany, a można je zamontować za pomocą prostych narzędzi. Prawie każdy ma swoje ulubione filmy, ukochane gwiazdy, które wielu lubi i dlatego często umieszcza się na swoich ścianach w formie plakatu dekoracyjnego lub nowoczesnego obrazu. Niektórzy lubią oglądać wspaniałe zdjęcia światowych miast, a nawet dekorować zdjęcia pięknych instrumentów na ścianie. Nasze elementy drukowane, panele ścienne oprócz efektywnego wpływu na akustykę pomieszczeń, możemy dostosować je do własnego gustu za pomocą niepowtarzalnego projektu dekoru. Na ścianie kina domowego panele dźwiękochłonne pokryte plakatem filmowym mogą być naprawdę stylowe. Na ścianach studiów nagrań dźwiękowych panele ścienne, elementy akustyczne ozdobione wizerunkami muzyków lub instrumentów muzycznych mogą wpływać na nastrój i temat.

Elementy akustyczne i panele ścienne pokryte nadrukowanymi obrazami pozostają ukryte, dzięki czemu pełnią również funkcję dekoracyjną, jak piękny mural czy plakat na białej ścianie kuchni, łazienki, salonu czy sypialni. Drukowane panele ścienne to przyjemny widok na białą ścianę Twojego domu, kuchni lub łazienki.

panele ścienne

Panele ścienne tłumią niepożądane dźwięki w zakresie od 40 do 20000 Hz. Panele ścienne zachowują swój kolor przez wiele lat, nie ścierają się, nie blakną. Łatwe do czyszczenia. Panele ścienne można również przymocować do ściany, ale panele ścienne można również zamówić ze składanymi nogami. Umieść drukowane panele, panele ścienne w głównych punktach odbicia ściany. Te punkty ściany można określić za pomocą badania akustycznego.
Nasze drukowane elementy narożne są wykonane specjalnie do obsługi narożników. Głębokie tony gromadzą się w rogach w największej ilości, dlatego zawsze zaleca się rozpoczęcie od narożników jako pierwszego kroku podczas naprawy akustycznej.

Nasze elementy drukowane i panele ścienne można również zamówić w indywidualnych rozmiarach.

Idealną akustykę można osiągnąć tylko poprzez wytłumienie nadmiernie nagromadzonych basów. W przeciwnym razie pojawią się przeszkadzające echa i pogłos, które pogorszą jakość materiału dźwiękowego.

Tłumienie basów pozostaje ukryte

Tłumienie dźwięków basowych i eliminacja odbić znacząco poprawiają dźwięk przestrzenny w studiach i kinach domowych. Meble i wyposażenie domu mogą z łatwością pochłaniać dźwięki o wyższej częstotliwości, ale nie radzą sobie z dźwiękami głębszymi. Tylko materiały specjalnie opracowane do celów akustycznych mają pochłanianie dźwięku. Optymalne wyniki można osiągnąć, używając gęstych, elastycznych materiałów. Zaleca się stosowanie naszych paneli dźwiękochłonnych (paneli ściennych) w połączeniu z elementami rozpraszającymi, aby zapobiec nadmiernemu tłumieniu.

Perfect Acoustic sound absorbing panel in a tiny house studio (2) - acoustic absorber

Harmonijny, równy dźwięk uzyskamy, jeśli odpowiednio wyposażymy pomieszczenie. Chociaż styropian lub inne plastikowe gąbki są tanio dostępne, nie mogą skutecznie pochłaniać dźwięków ze względu na ich strukturę komórkową i są mniej efektowne. Nie traćmy czasu i pieniędzy na nieefektywne i brzydkie materiały! Unikaj elementów ściennych wykonanych z pianki!