1 2 3 4

Praca referencyjna jest bardzo ważna dla nas i dla naszych klientów!

Prosimy o przesłanie zdjęć i filmów paneli akustycznych, dyfuzorów akustycznych oraz wszystkich rodzajów naszych produktów. Pomoże to Twoim drogim klientom i tym, którzy wciąż myślą, podjąć ważną decyzję.

 

 

1 2 3 4

Nie bój się zdjęć referencyjnych!

Wiemy, że wiele osób nie lubi publikować informacji o swoich domach i domach. Gdyby nie było zdjęć referencyjnych naszych produktów w takich ilościach:

  • panel akustyczny
  • dyfuzor akustyczny
  • pułapka basowa
  • zasłony akustyczne
  • itd …

nie byliby w stanie zdecydować, jak wyglądałyby w życiu realistyczne panele akustyczne na ścianach lub pułapka basowa w rogu. Trudno byłoby również zdecydować, bez zdjęć referencyjnych, jaki kolor lub wzór powinien mieć panel akustyczny panelu przedniego nawiewnika w salonie, np. Dąb na czerwoną ścianę. okrągła płyta czołowa.

Media społecznościowe

Spędzamy kilka godzin dziennie w mediach społecznościowych i udostępniamy wiele zdjęć siebie i wszystkiego, co ma znaczenie.

W naszym przypadku żądane zdjęcia referencyjne zajmują tylko 1-2 minuty Twojego cennego czasu. W porównaniu z tym możesz ogromnie pomóc innym, zastanawiając się, jaki produkt kupić. Celem jest nie tylko zamiar zakupu. Wiele osób nic nie wie o akustyce. Dlatego piszemy tak wiele artykułów na ten temat, ponieważ mamy ogromne doświadczenie. Regularnie dzielimy się tym doświadczeniem z osobami, które do nas wysyłają e-maile. Chętnie doradzimy w zakresie akustyki

  • rozmieszczenie głośników
  • wybór pozycji siedzenia
  • budowa studia
  • rozmieszczenie paneli akustycznych
  • niestandardowa pułapka basowa, o którą mogłeś poprosić

Mógłbym wymieniać to w nieskończoność. Ale najważniejsze jest to, że biorą powyższe wskazówki do swoich domów. Dzięki temu mogą wpaść na pomysł i zbliżyć się do osiągnięcia idealnej akustyki.

Wszystko z Twoją pomocą!

Zrób zdjęcia referencyjne w kilka minut!

Jeśli nie tylko z tego punktu widzenia, obrazy referencyjne mogą być również wykorzystane do zilustrowania jakości. Prawie wszystkie nasze obrazy można powiększyć, aby zobaczyć materiały Perfect Acoustic i dokładne dopasowanie. W ten sposób staramy się zapewnić najwyższej jakości usługi naszym drogim klientom.

Prześlij też film!

Niestety, pomimo obejrzenia setek zdjęć referencyjnych i wysłania wielu filmów do naszych drogich klientów, nie jesteśmy w stanie przedstawić 0,1% naszej pracy na sprzedanych produktach. Dlatego uprzejmie prosimy każdego z naszych klientów o przesyłanie filmów i zdjęć w najlepszej możliwej jakości, aby pomóc innym ludziom. Nie musisz się martwić, że dowiesz się, gdzie mieszkasz lub gdzie jesteś na mapie. Perfect Acoustic jest sprzedawany w całej Europie od 15 lat. Może dotrzeć do ponad 100 milionów ludzi i dostarczyć ich produkty do większej liczby krajów. Wynika to z dużej dyspersji, dlatego nie bój się przesyłać referencyjnych zdjęć paneli akustycznych, zasłon czy dyfuzorów.

 

Niech akustyka będzie z Tobą !!!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.