1 2 3 4

Referencje są bardzo ważna dla nas i dla naszych klientów!

Prosimy o przesyłanie zdjęć i filmów paneli akustycznych, dyfuzorów akustycznych oraz wszystkich rodzajów naszych produktów. Pomoże to naszym miłym klientom oraz tym osobom, które wciąż myślą o podjęciu tej ważnej decyzji.

1 2 3 4

Nie bój się zdjęć referencyjnych!

Wiemy, że wiele osób nie lubi publikować informacji o swoim mieszkaniu lub domu. Jeśli nie byłoby tylu zdjęć referencyjnych naszych produktów takich jak:

  • panele akustyczne
  • dyfuzory akustyczne
  • pułapki basowe
  • zasłony akustyczne
  • itd …

to nasi klienci nie byliby w stanie zdecydować, jak wyglądałyby w rzeczywistości panele akustyczne na ścianach lub pułapka basowa w rogu. Trudno byłoby również zdecydować, bez zdjęć referencyjnych, jaki kolor lub wzór powinien mieć panel akustyczny panelu przedniego dyfuzora w salonie, np. do czerwonej ściany, dębowa, okrągła płyta czołowa.

Media społecznościowe

Spędzamy kilka godzin dziennie w mediach społecznościowych i udostępniamy wiele zdjęć o nas oraz o wszystkim, co jest istotne lub mniej istotne.

W naszym przypadku zdjęcia referencyjne, o które prosimy, zajmą tylko 1-2 minuty Twojego cennego czasu. Dzięki temu możesz ogromnie pomóc innym osobom, które zastanawiają się, jaki produkt kupić. Celem jest nie tylko chęć zakupu. Wiele osób nic nie wie o akustyce. Dlatego piszemy tak wiele artykułów na ten temat, ponieważ mamy ogromne doświadczenie. Regularnie dzielimy się tym doświadczeniem z osobami, które do nas wysyłają e-maile. Chętnie doradzamy w zakresie akustyki

  • rozmieszczenie głośników
  • wyboru pozycji słuchacza
  • budowy studia
  • rozmieszczenie paneli akustycznych
  • niestandardowych pułapek basowych, o które możecie prosić

Mógłbym wymieniać to w nieskończoność. Ale najważniejsze jest to, że zabieracie te wskazówki do swoich domów. Dzięki temu może wpaść Wam do głowy ciekawy pomysł i dzięki temu możecie zbliżyć się do osiągnięcia idealnej akustyki.

Wszystko z Waszą pomocą!

Zrobienie zdjęć referencyjnych trwa kilka minut!

Jeśli nie patrzymy tylko z tego punktu widzenia, to zdjęcia referencyjne mogą być również wykorzystane do zilustrowania jakości produktów. Prawie wszystkie nasze zdjęcia można powiększyć, aby zobaczyć materiały Perfect Acoustic i dokładne ich dopasowanie. W ten sposób staramy się zapewnić najwyższej jakości usługi naszym drogim klientom.

Proszę, prześlij również film!

Niestety, pomimo obejrzenia setek zdjęć referencyjnych i wysłania wielu filmów do naszych drogich klientów, nie jesteśmy w stanie przedstawić 0,1% naszej pracy na podstawie sprzedanych produktów. Dlatego uprzejmie prosimy każdego z naszych klientów o przesyłanie filmów i zdjęć w najlepszej możliwej jakości, aby pomóc innym ludziom. Nie musisz się martwić, że ktoś dowie się, gdzie mieszkasz lub gdzie przebywasz. Produkty Perfect Acoustic są sprzedawane w całej Europie od 15 lat. Tak więc zdjęcia produktów mogą dotrzeć do ponad 100 milionów ludzi w wielu krajach. Właśnie z tego powodu nie trzeba się obawiać, przesyłać zdjęć referencyjnych paneli akustycznych, zasłon czy dyfuzorów.

Niech akustyka będzie z Tobą !!!

IA