Czas dostawy produktów to 2 tygodnie od zaksięgowania ceny produktów na naszej fakturze, w przypadku kolumn, dyfuzorów QRD i paneli z nadrukiem 3 tygodnie!

Koszt dostawy zamówionych produktów zostanie wyświetlony po umieszczeniu produktu (ów) w koszyku!

Jeśli zamówienie zostanie anulowane przed rozpoczęciem dostawy – klient otrzyma z powrotem cenę, a dostawa zostanie zrealizowana. koszt, ale jeśli dostawa już się rozpoczęła, zwrócimy klientowi cenę anulowanego produktu, ale koszt dostawy ponosi kupujący!

Prosimy o dokładne sprawdzenie stanu zamówionych produktów przy dostawie, zachowanie faktury oraz opakowania kartonowego! Jeżeli towar (y) otrzymane po dostarczeniu do domu są uszkodzone, wadliwe lub stwierdzisz na nich zabrudzenia lub kolor, rozmiar, materiał nie odpowiada klientowi, prosimy o poinformowanie o tym klienta w ciągu 2 dni roboczych od odbioru, e -mail lub telefon! Jeśli klient tego nie zrobi, koszt odesłania produktu (ów) po upływie dwóch dni ponosi klient!

Towar możemy zwrócić tylko w oryginalnym opakowaniu wraz z fakturą potwierdzającą zakup / paragon! Produkty otrzymane bez uszkodzeń i błędów mogą zostać zwrócone przez klienta w ciągu 14 dni, ale cena produktów zostanie zwrócona tylko wtedy, gdy produkty są wolne od brudu i uszkodzeń!

Jeśli klient nie otrzyma zamówionego produktu lub nasza firma popełni kolejny błąd w dostawie produktów, zwrócimy koszt dostawy odesłania produktów do klienta, ale tylko do kwoty wcześniej zapłaconej przez klienta za dostawa produktów.