Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Tapicerowane panele szerokopasmowe?

Szerokopasmowe elementy akustyczne są potrzebne, gdy czas pogłosu (echo) jest wyższy niż poziom odniesienia w danym pomieszczeniu. W większości przypadków używamy tego akustycznego panelu ściennego, ponieważ może być stosowany w wielu różnych sytuacjach: tłumi niepożądane częstotliwości od 40 Hz do 20000 Hz.

Perfect Acoustic in a tiny house studio (2) - acoustic absorber

Czym w rzeczywistości NIE są szerokopasmowe panele akustyczne?

Rodzaj materiału nieodpowiedniego do poprawy akustyki:

Elementy o małej gęstości – takie jak pianka, styropian, pianka akustyczna – lub elementy dźwiękochłonne, które nie pochłaniają równomiernie fal dźwiękowych ze względu na ich małą gęstość, nie nadają się do pełnienia funkcji panelu. Te rzeczy generalnie mają wpływ tylko na wyższe częstotliwości. Używając takich elementów, tworzymy nieliniowe (nierówne) środowisko akustyczne: wyższe częstotliwości stają się zbyt przytłumione, niskie częstotliwości się nie zmienią.

Z jakiego rodzaju surowców są wykonane nasze szerokopasmowe pochłaniacze dźwięku?

Maksymalną stabilność naszych paneli szerokopasmowych zapewnia solidna drewniana rama, w której wypełniamy kontrolowaną jakość, nietoksyczną, o gęstości 90kg / m3, specjalnej jakości wełnę akustyczną. Pokrywamy go inhibitorem emisji pyłu, a na koniec aksamitem akustycznym. Jednym z najlepszych dźwiękochłonnych sufitów jest element szerokopasmowy. Tkaninę można czyścić i prać.

Aby poprawić akustykę, używamy bawełny mineralnej ognioodpornej klasy 50mm-100mm, która jest w stanie zredukować hałas z najwyższą skutecznością.

Materiały użyte do produkcji produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym nadają się również do poprawy akustyki i mogą zmniejszyć hałas w przemyśle.

W naszym sklepie znajduje się szeroka gama opcji dostępnych dla naszego klienta.
Klient ma do wyboru zarówno materiały standardowe, jak i przemysłowe.

Szerokopasmowe absorbery akustyczne jako wyposażenie domu?

Elementy akustyczne można nawiercić w ścianie, jednak jeśli nam się to nie podoba lub jest to trudne ze względu na konstrukcję ściany, dzięki precyzyjnej konstrukcji mogą one również stać stabilnie na własnych nogach. Łatwy w utrzymaniu w czystości elastyczny aksamit akustyczny, który można zamówić w różnych kolorach, nadaje naszym panelom niepowtarzalny, estetyczny wygląd.

Jakich efektów możesz się spodziewać po naszych elementach akustycznych?

W kinie domowym podczas słuchania muzyki:

– zredukowane echo i pogłos,
– wyeliminowane silne zniekształcenie brzęczącego basu
– bas staje się bardziej szczegółowy i dynamiczny
W biurach, mieszkaniach, audytoriach:
– poprawiona zrozumiałość mowy
– mniejsze przesłuchy do sąsiednich pomieszczeń
– bardziej zrelaksowane środowisko dźwiękowe

Detale:
Powierz ekspertom, poproś o pomoc!

Dzięki pomiarom akustycznym online lub na miejscu możemy dokładnie określić, jakich i ile elementów akustycznych wymaga dane pomieszczenie oraz gdzie zaleca się ich umieszczenie.

Najważniejszy aspekt to wysoka jakość!

Nasze elementy akustyczne wykonywane są ręcznie, regularnie je sprawdzamy. Do produkcji naszych produktów używamy wyłącznie surowców najwyższej jakości. Nasze panele wykonane z płyty meblowej laminowanej lub prawdziwego drewna można zamówić w szerokiej gamie kolorystycznej i gatunkowej, podejmujemy się również tworzenia indywidualnych rozmiarów i wzorów. Produkty Perfect Acoustic wyróżniają się i są unikalne na rynku dzięki swojej skuteczności i dekoracyjnemu wyglądowi. Zadowolony kupujący zawsze do nas wraca.
Możemy przedstawić wiele ofert dotyczących poprawy akustyki i opcji instalacji. Dzięki naszym produktom możesz kształtować akustykę. Nie przegap tej okazji! W przypadku indywidualnego zamówienia napisz do nas na maila i podaj dokładne dane oraz rozmiar panelu. Prześlemy Ci ofertę pocztą elektroniczną.
Dopasowujemy projekt produktów do Twoich potrzeb.

Panele akustyczne

Panele akustyczne są idealnym rozwiązaniem do izolacji akustycznej ścian ze względu na ich doskonałą izolację akustyczną. Nagranie nagrane w studiu nagrań lub miksowania dźwięku może być doskonałe tylko wtedy, gdy nie zaniedbamy akustyki ścian i sufitu. Nadmierny dźwięk powoduje powstawanie echa, które znacznie degraduje dźwięk. Tylko panele akustyczne o najlepszych właściwościach dźwiękochłonnych nadają się do pochłaniania dźwięku.

Najlepszą akustykę i pochłanianie dźwięku zapewniają panele akustyczne umieszczone na ścianach studia nagrań lub studia domowego. Z punktu widzenia ekspertów audio nasze panele do zastosowań akustycznych są najlepsze na rynku. Akustyczne panele ścienne są w stanie kontrolować dźwięki, co pomaga osiągnąć najlepszy efekt.

Ciągły hałas w tle jest niezwykle irytujący w biurze. Możemy pracować naprawdę wydajnie, jeśli poświęcimy jej pełną uwagę. Jednak podstawowym warunkiem tego jest spokojne, wolne od hałasu biuro. Panele akustyczne pozwalają na stworzenie harmonijnej, przyjemnej atmosfery, które oprócz wykonania pożytecznego zadania są również pięknym dodatkiem do mieszkania. Pochłanianie hałasu wymaga Tapicerowane panele szerokopasmowe lub tkanin, które są elastyczne, mają porowatą strukturę, a zatem mają doskonałe właściwości dźwiękochłonne. Właściwa obróbka akustyczna zapewnia również idealną izolację akustyczną.

Panele akustyczne wykonane są ze sztywnej struktury drewna i zawierają jedną z najlepszych akustycznych bawełny o właściwościach dźwiękochłonnych, która jest całkowicie nieszkodliwa dla zdrowia, a dzięki jej zastosowaniu można uzyskać efektywną absorpcję. Nie wszystkie produkty spełniają wymagania dotyczące izolacji akustycznej! Jeśli naprawdę chcesz bezbłędnego występu w swoim studio lub chcesz uzyskać najlepszy dźwięk podczas słuchania muzyki lub oglądania filmu, unikaj metod „zrób to sam” i samodzielnie wykonanych akustycznych paneli ściennych.

Zastosowanie akustycznych paneli ściennych o doskonałych właściwościach wygłuszających nie tylko gwarantuje skuteczne tłumienie hałasu w studiu nagrań czy biurze, ale mogą one również wykonać pożyteczne zadanie w naszych domach. Oprócz poprawy akustyki panele ścienne mogą być również estetycznym dodatkiem do domu. Obróbka akustyczna jest również rozwiązaniem dla izolacji akustycznej.

Jeśli chcesz zobaczyć nowy artykuł, nowości na stronie, zajrzyj na stronę bloga, oferujemy świeże treści na temat akustyki.

(Nasze artykuły i posty są chronione prawem autorskim.)