Test Magnat Monitor Supreme 2002

Niemiecka marka Magnat została założona przez Rainera Haasa w 1973 roku. Sukces tej popularnej na całym świecie firmy wynika z ciągłego rozwoju produktów i technologii. Te głośniki charakteryzują się eleganckim wyglądem i doskonałym dźwiękiem, a przede wszystkim produkty o imponującej mocy są dostępne w konkurencyjnych cenach. Przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy Magnat Monitor Supreme 2002.

Prosty Design i Nowoczesna Technologia

Magnat-Monitor-Supreme-2002-Prueba-300x225

Na pierwszy rzut oka przyjrzyjmy się specyfikacjom technicznym. Magnat Monitor Supreme 2002 waży zaledwie 23 kilogramy. Wymiary to 267 milimetrów szerokości, 1080 milimetrów wysokości i 335 milimetrów głębokości. Głośniki są chronione przez tkaninę. Pasmo częstotliwości wynosi od 18 do 40000 hertza, moc wynosi 225 lub 450 wattów, podczas gdy impedancja waha się pomiędzy 4 a 8 omami. Co więcej, Magnat Monitor Supreme 2002 to trójdrożny głośnik bas-refleksowy umieszczony w solidnej obudowie z MDF. Przyjrzyjmy się również średnicom, które zapewniają idealny dźwięk. Średnica tweetera to 1×25 milimetrów, środkowego głośnika to 1×170, a subwoofera to 2×200 milimetrów.

Magnat Monitor Supreme 2002 – Tanie, Ale Wysokiej Jakości Wydajność Seria

Monitor Supreme jest obecnie najpopularniejszą serią Magnat. I nie jest to przypadek: za tę cenę dostaliśmy zadziwiająco dobry dźwięk. Urządzenie charakteryzuje się nie tylko doskonałym dźwiękiem, ale także eleganckim wyglądem. W odnowionym modelu zmiany są dobrze widoczne w konstrukcji płyty rozpraszającej MDF, a także w okrągłych kształtach, złączach i nowym porcie bas-refleksowym. Co więcej, głośnik charakteryzuje się precyzją w całym paśmie częstotliwości oraz dynamicznymi basami. Magnat Monitor Supreme 2002 wyróżnia się minimalistycznym i nowoczesnym designem. Przyczyniają się do tego prosta przednia część, specjalna podstawa i dyskretny wygląd marki.

Słuchaliśmy Go Podczas

Pracy Podczas oglądania filmów i słuchania muzyki ten głośnik działa doskonale. Jest to doskonały wybór do obu zadań, zapewniając intensywne i precyzyjne dźwięki basowe oraz dynamiczny dźwięk. Dźwięki doskonale rozprzestrzeniają się we wszystkich kierunkach. Pięknie wypełnił pokój. Nie słyszeliśmy ani zbyt wysokich, ani zbyt niskich tonów. Oczywiście w porównaniu do jego kategorii.

Warto Posłuchać Przed

Zakupem Z tego, co słyszeliśmy z Magnat Monitor Supreme, wyróżnia się czystym dźwiękiem przy każdej głośności i w każdym zakresie, zarówno podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów, a także szczegółowymi dialogami. Dzięki subwooferowi basy są niezwykle mocne, intensywne i napięte. Jest to idealny wybór do pomieszczeń średniej i dużej wielkości, takich jak domowe kina czy salony. Aby urządzenie mogło zapewnić naprawdę doskonałą wydajność, konieczne jest akustyczne traktowanie pomieszczeń. Oznacza to, że za pomocą pomiarów należy ustalić, jakie panele powinny zostać zamontowane w danym pomieszczeniu. Jeśli tego nie zrobisz, echa i odbicia znacząco obniżą wydajność urządzenia.

Z tego, co słyszeliśmy w Magnat Monitor Supreme, wyróżnia się czystością dźwięku na każdej głośności i w każdym zakresie, zarówno podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów, a także szczegółowymi dialogami. Dzięki subwooferowi bas jest niezwykle mocny, intensywny i napięty. Jest to idealny wybór dla pomieszczeń średniej i dużej wielkości, takich jak domowe kino czy salon. Aby urządzenie mogło zapewnić naprawdę doskonałą wydajność, konieczne jest akustyczne traktowanie pomieszczeń. Oznacza to, że za pomocą pomiarów trzeba ustalić, jakie panele powinny zostać zamontowane w danym pomieszczeniu. Jeśli tego nie zrobisz, echa i odbicia znacząco obniżą wydajność urządzenia.

BG 2023.09.19.

Podobne wpisy